Jak ochránit mobilní telefon?

Ještě donedávna nebyla na trhu jiná možnost než ochranná fólie, která však displej telefonu ochránila jen minimálně. Primárně byla určená k ochraně displeje před drobnými škrábanci způsobené běžným používáním. Ať jsme k telefonu co možná nejopatrnější, vlivem času se přeci jenom na telefonu objeví různé vady laku a mikroskopické trhlinky na displeji. Ochranná fólie na telefonu tak určitý význam rozhodně měla. Relativně levná, přesto ne příliš dokonalá ochrana. Ochranná fólie totiž telefon chrání proto běžnému opotřebení, ale s pádem na zem už si tak snadno neporadí. Je tomu spíše naopak. Podobně je tomu i v případě neopatrnosti, kdy se telefon nějakým nedopatřením ocitne v blízkosti svazku klíčů, mincí nebo jiných ostrých předmětů. I zde ochranná fólie neobstojí.

telefon v ruce

Pokud chcete veškeré starosti o displej mobilního telefonu hodit stranou, je na místě pořízení daleko účinnější obrany v podobě tvrzeného skla. Díky mimořádně odolnému materiálu je displej podstatně méně náchylný na odřeniny. Tvrzené sklo spolehlivě odolá klíčům, mincím i dalším ostrým předmětům Telefon tak bez obav můžete hodit do kabelky nebo dát do kapsy a nic se mu nestane.

Výhody tvrzeného skla tím ale rozhodně nekončí. Každý, kdo někdy v životě musel lepit ochrannou fólii za pomoci lepidla, dobře ví, o jak náročný úkon se jedná. Aplikace v případě tvrzeného skla je jednoduchá, odpadá lepení a celý proces probíhá nasucho. Při aplikaci tvrzeného skla navíc nedochází k tvorbě vzduchovým bublinek a tak aplikaci zvládne i začátečník.

žena s telefonem

Tím ale ochrana mobilního telefonu nekončí. Je zapotřebí ochránit i samotné tělo telefonu, které může vlivem pádu také značně utrpět. K tomuto účelu se skvěle hodí huawei p20 lite obal, který nabízí ochranu a komfort v jednom. Tak na co ještě čekáte, začněte stylově chránit svůj mobilní telefon ještě dnes!

Autor příspěvku: