Tričko s vlastním potiskem jako námět na exotiku

V současné době digitálního tisku máme úžasné možnosti, jak být kreativní a vylepšit si kupříkladu vlastní oděvy. Ve fotografické kvalitě tak lze mít na zádech třeba slona nebo nosorožce. Anebo ještě něco jiného.

Exotické květiny nebo motýli vždy osloví

Fotka nebo kresba exotického, nádherně pestře vybarveného motýla dokáže oslovit muže i ženy různého věku, a to i tehdy, půjde-li o námět na tričko s vlastním potiskem. Motýli patří k nejkrásnějším tvorům v přírodě, jsou symbolem elegance a harmonie a zároveň křehkosti a zranitelnosti. Říká se, že motýl nás spojuje s nebesy, obrazně i doslova, a tímto tématem na potisku textilu nemůžete nic pokazit.

palmový motiv

V podobném duchu se může odvíjet i váš příběh z říše rostlinné. Všimněte si, že v našich končinách má většina z nás v bytech jako okrasnou dekoraci pokojové rostliny, vypěstované ve sklenících, a přitom by kupříkladu v takové Indonésii jen málokdo takovou květinu doma sázel do okrasného truhlíku, když tam rostou na každé „mezi“. Stejně tak, jako byste si do květináče v obýváku nezasadili „obyčejnou mrkev“. Takže se vůbec nezdráhejte nechat na tričko vytisknout překrásné kvetoucí orchideje, které váš oděv zkrášlí i přesto, že v tropech se jedná o běžnou rostlinu rostoucí v korunách stromů.

Co takhle exotická zvířata

Když si na tričko necháte vytisknout vypaseného vepříka, bude to pokaždé vnímáno jako recese nebo žert, a přitom má prase vyšší IQ, nežli kůň. Koně na tričkách můžete zahlédnout poměrně často, stejně tak i některá exotická zvířata, jako jsou lvi, pumy nebo tygři.

krásný nosál

Ovšem chcete-li být originální a zaujmout pozornost, neuděláte to s krásně vybarveným levhartem, ale spíše s tapírem, rosomákem, cibetkou, nosálem, mravenečníkem, tasmánským čertem, pásovcem, jakem či pižmoněm. A můžete si být jisti, že je z čeho vybírat, takových méně známých druhů, které našinec mnohdy ani nikdy nespatřil, existují stovky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Autor příspěvku: