Přepravka na pivo


Skoro každý muž v České republice miluje pivo a jen těžko byste našli někoho, kdo ho nepije. Zlatavý mok je tu už od nepaměti a lidé v České republice ho zkrátka milují. Není se však čemu divit, tento alkoholický nápoj je nejen lahodný, ale také vám zvedne sebevědomí a náladu. Ovšem v dnešní době se cena za točené pivo razantně zvýšila a to díky naší perfektní vládě. Ceny za točené pivo jsou v některých hlavních městech až sedmi násobné oproti pivu lahvovému a je tak dobré přesedlat na domácí popíjení.

plastová přepravka

Domácí popíjení má mnoho výhod a vaše žena to rozhodně ocení. Nejen, že ušetříte nemalé peníze, ale také vás pochválí žena, že jste alespoň chvilku doma. Můžete si tak otevřít pivo v obýváku a povídat si místo s vašimi přáteli s manželkou. Ovšem, nemusí to tak být a stačí pouze pozvat přátelé, se kterými chodíte do hospody k vám domů. Ideální je plastová přepravka na 10 piv, kterou lehce unese i vaše žena když půjde nakoupit. Jedná se o perfektní přepravku, kterou pouze doplňuje o novou kousky. Prázdné vrátíte a jednoduše naberete piva nové. Samozřejmostí je, že se přepravka dobře drží a pá perfektní tvar. Jednoduše jí tak můžete dát do kufru auta, nebo vzít do ruky. Věřte, že pořízením přepravky určitě neprohloupíte, a pokud vám jí bude žena závidět, tak jí také jednu pořiďte na limonády.

plastová přepravka

Popíjení doma se stane standardem, a to díky tomu, že cena za točené pivo je vážně astronomická. Představte si, že cena za točené pivo v hlavním městě dosahuje až 80 korun za půllitr. Za takovou cenu si koupíte 6 lahvových piv v akci, a to už je sakra rozdíl. Během měsíce poznáte, že pití doma vám ušetří hromadu peněz a konečně nebudete podporovat zloděje, které vám v hospodě pivo točí. Protože každý si umí spočítat, že pivo, které stojí přes 50 Kč, je zlodějina. Neváhejte tak a kupte si přepravku, kterou lehce unesete a na noční popíjení vám bude počtem stačit.

Autor příspěvku: