Když čaj, tak ten nejlepší

Můžu říci, že já jsem velký milovník čajů a kávy. A zároveň říkám, že nedám dopustit na kvalitu těchto nápojů. Prostě se nespokojím jen tak s obyčejným čajem či kávou. Většina lidí kupuje tyto produkty v obchodech, jako jsou supermarkety nebo večerky. Tam je k nalezení velký výběr sáčkových čajů a klasických káv ve formě zrn či již mletých směsí. Komu tyto produkty vyhovují, je to v naprostém pořádku. Mně ale nejvíce vyhovují čaje sypané a káva ve formě čerstvých zrn. Ta vůně, když sáček doma rozbalím a následně si sama namelu ve speciálním mlýnku na kávu.

Čajový servis

Káva je skvělá věc. Já se ale teď zastavím u čajů. Protože zrovna dnes ráno jsem si uvařila čaj, který jsem nikdy předtím ještě neochutnala. Chci se s Vámi teda podělit o ten boží zážitek. Rooibos čistý čaj darka-shop.cz, to je přesný název toho, co mě dnes uchvátilo. Díky tomu, že je to čaj vysoce kvalitní, má v sobě mnoho železa, vitamínů a minerálů. Je čistě přírodní a tak je vhodný i pro ty nejmenší děti. Žádné přidané konzervanty a doslazování, nic takového. A tak by to mělo u kvalitních čajů být. To je zásadní podmínka a priorita při koupi zdravých, kvalitních čajů. Dopřála jsem si z této řady zelený čaj a opravdu výborná a výrazná chuť. Nepotřebovala jsem ani med ke slazení, který si jinak normálně do čaje dávám. Vyzkoušet můžete třeba i čaj Rooibos vhodný pro těhotné ženy.

Sypané čaje

Nemusíte se bát, že by tento čaj byl škodlivý pro Váš žaludek, naopak, pokud máte problémy s žaludkem a jen tak něco Vám nesedne, pak věřte, že čisté čaje od Rooibosu Vám neublíží. Jsou šetrné k našemu trávení. Mnoho sáčkových čajů z běžných obchodů mají spoustu přídavků ve složení, které mohou způsobovat žaludeční problémy třeba při nadměrném užívání. Rooibos se vyznačuje převážně bylinkami, díky tomu má výrazné aroma, které Vás zláká při prvním přičichnutí!

Autor příspěvku: