Krásná a svěží každé ráno!

Ženy v dnešní době jsou hodně zaměstnané a pod velkým tlakem. Stres je pro ně denním chlebem, a tak není divu, že se vrací po celých dnech domů vyčerpané, unavené a nejraději s sebou nakonec plácnou do postele bez jakékoli péče.
Je však potřeba se naučit právě večer o svoji pleť pečovat a zvyknout si na několik málo úkonů, které ženám pomohou ke krásné pleti. Při rituálu se připraví nejen naše pokožka, ale i naše mysl na odpočinek a tím si zajistíme méně vrásek na obličeji i lepší spaní.
žena pod sprchou
•        Odlíčení
Nejdůležitější ze všech kroků, kterým by měla žena věnovat pozornost, je, odličování. Pokud přijdete domů z práce, odličte se ideálně hned, ať po zbytek odpoledne a večera vaše kůže může dýchat a regenerovat.
•        Peeling
Podle typu vaší pokožky si jednou týdně dopřejte také peeling. Ten odstraní odumřelé buňky a umožní vystoupit těm novým, krásným a svěžím. Nejen, že se vám uleví a bude se vám tak zvaně lépe dýchat, ale také vstřebáte lépe všechny živiny ze sér, olejů a krémů.
•        Oči
Dávejte si pozor na oční okolí. Je zde totiž mnohem jemnější a citlivější kůže. Tím se také nejčastěji stává, že první vrásky se objevují právě zde. Proto je potřeba věnovat očím dvojnásob pozornosti a používat zde speciální produkty, které jsou k tomu určeny.
•        Oleje
Určitě si zamilujete pleťové oleje, které si na noc budete aplikovat na kůži. Nejen proto, že mají blahodárný vliv na celkový náš vzhled, ale také krásně voní a můžete si tak každý večer dopřát malou soukromou aromaterapii. Používání olejů vás zbaví napětí, stresu a každé ráno se budete cítit jako znovuzrozená.
klidný spánek
•        Krémy a séra
Nakonec vaší nově objevené procedury ale nikdy nezapomeňte použít správné sérum a krém. Vždy vybírejte podle typu vaší pleti. Nechte si ideálně s výběrem správného typu poradit od kosmetičky či nejlépe pak dermatoložky. Značku, konzistenci a další věci si pak už vyberte sama, ale rozhodně vybírejte vždy pro váš typ pleti. Nenechte se zmást reklamou či doporučením kamarádky.

Krása / od

Autor příspěvku: