Hladké nohy na několik měsíců

Která žena nemiluje pocit hladké pokožky bez chloupků? Jenže koho pořád baví neustále se holit žiletkou a pořád dokola kontrolovat, jestli chloupky nenarostly znovu a znovu. Jen málokterá považuje holení za příjemnou činnost. Téměř všechny bychom si přály, aby nám na určitých místech chloupky nejlépe vůbec nerostly a nemusely bychom se neustále stresovat.
Samozřejmě nejjednodušší možností je žiletka, jenže jak už jsme zmínili, budete ji muset používat poměrně dost často, ne-li denně. Výhodou na druhou stranu je, že oholení je rychlé a i když máte jen 5 minut času, můžete to s přehledem stihnout.
jednorázové holítko
Další variantou je epilátor, který je sice bolestivý, ale zato vás zbaví starostí na delší dobu – okolo měsíce. Samozřejmě v tomto případě může být docela náročné odstraňování chloupků v odpaží, či intimních partiích.
O něco drastičtější metodou je použití depilačních voskových pásek, které vás zbaví problému rychle, zato bolestivě. Výsledek je velmi podobný epilátoru, jen je rychlejší.
bílé tenisky
Jenže ani jedna z těchto metod nám nezaručí hladkou pokožku na déle, než měsíc. Naštěstí existuje skvělé řešení, které vám oddálí tuto nepříjemnou záležitost i na půl roku a více. Možná už vít o čem je řeč.
Na trhu se dají koupit přístroje, které vám díky jejich technologiím zbaví otravného holení až na půl roku. Jediné, co musíte udělat je použít jednu z výše uvedených metod a zbavit se chloupků. Pak vezmete přístroj, kterým si namíříte na oholené místo, zmáčknete tlačítko a objeví se zablesknutí, které zpomaluje růst chlupů. Opakovaným používáním se zbavíte rychlého růstu chloupků až na půl roku a to rozhodně stojí za to zvážit!
Možná si říkáte, že takto můžete zajít i do salónu, které se touto problematikou zabývají. Jenže tady hraje důležitou roli finanční částka, kterou za zákrok zaplatíte. Kdežto domácí užívání vás bude stát při koupi přístroje stejně, jenže jej pak budete moci používat už navždycky, kdežto do salónu budete muset po čase jít znovu a znovu platit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Krása / od

Autor příspěvku: