Co je krása?

Co si myslíte o kráse? Je pro vás krása pomíjivá nebo je pro vás velmi důležitá? Já si myslím, že každý má na krásu úplně odlišný názor. Já sama jsem si dříve myslela, že krása je pouze tak povrchová. Protože krásu jsem brala tak, že je někdo krásný, má krásné vlasy a tak podobně. Proto jsem si řekla, že jiná krása snad být ani nemůže. A jsem velmi ráda, když jsem později zjistila, že zevní krása není opravdu všechno. Byla jsem velmi překvapená, když mi třeba můj kamarád řekl, že vnímá krásu tu vnitřní, nejenom tu povrchní. A musím říct, že jsem se ze začátku trošku smála. Vůbec jsem totiž nechápala, jak to můj kamarád myslí. Vnitřní krása? Vůbec jsem nevěděla, co tím má kamarád na mysli. A po chvilce mi to tedy kamarád vysvětlil a bylo to tak, že můj přítel má raději dívky, které jsou slušné a taky mají něco do sebe. Prý má rád, když je dívka chytrá.

Co je to vůbec krása?

A to je právě ta vnitřní krása. Kamarád mi taky řekl, na co by mu byla nějaká modelka, která je krásná, když by byla úplně hloupá anebo zlá. Musela jsem mu dát za pravdu, protože tohle opravdu zní zcela logicky. A tak jsem si řekla, že povrchová krása opravdu není všechno. A řekla jsem si, že raději budu mít vnitřní krásou než tu vnější. Sice ale dbám na oboje.

Jak vnímáte krásu?

Chci být krásná zevnitř i zvenku. A myslím si, že tohle je asi ta největší a nejlepší kombinace. A jak vy vnímáte krásu? Je pro vás důležitá nebo ne? Říká se, že krása je pomíjivá. Co si o tomhle v roku myslíte vy? Taky je docela důležité, jestli umíte stárnout. Mnoho žen se stárnutí bojí a myslí si, že ve stáří nebudou krásné. To je ale omyl. Myslím si, že když žena o sebe pečuje a je psychicky v pohodě, tak taková žena bude krásná a přitažlivá vždy. A nezapomeňte, že pro své děti a rodiče budete vždycky ta nejkrásnější. A je pro vás krása velmi důležitá nebo ne?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Krása / od

Autor příspěvku: