Zábava u vody

S létem k nám přichází období dovolených a období bazénů i přírodních koupališť, kde se dá užít spoustu zábavy. Nejen ve vodě, ale i mimo ni. Například oblíbenou zábavou mužů na takovýchto místech je obhlížení a hodnocení dámských těl. A dámy přiznejte si, že se na nějakého toho sympatického svalovce také rády podíváte. To ale není jediná zábava, která se dá provozovat v létě u vody.
hladina s balonky
Některá koupaliště mají upravené prostory pro provozování plážového volejbalu a jiné skupinové zábavy. Na mnoho z nich si můžete půjčit nějaké vodní plavidlo, pokud nemáte své a projet se po vodní hladině na šlapadle či lodičce. Můžete si vyzkoušet vodní lyžování a mnoho jiných atrakcí, jako jsou skluzavky do vody, tobogány, divoká řeka a jiné.
U přírodních koupališť, zvláště na pískovnách můžete nejen plavat, jezdit na různých plavidlech, ale také můžete pozorovat život hmyzu a fauny, pravda, která pro někoho není příliš lákavá, jako jsou žáby a různí plazy i brouci a vážky.
Mnoho zábavy si můžete také užít při stavění hradů z písku s dětmi, zahrabávání někoho do písku tak, že mu bude koukat jen hlava, polévání se vzájemně vodou a cákání na sebe.
sluneční brýle při koupání
Další možnosti zábavy Vám přinese, když si sebou vezmete nějaký míček, můžete si ve vodě házet, závodit, kdo pro něho doplave první, když Vám ho sebere vítr a vlny, můžete se potápět a lovit poklady v podobě slávek, které ale zase bez poškození vracejte prosím do vody a nenechávejte je dlouho ve velké vzdálenosti od vody na pláži. Můžete také pozorovat rybí potěr, jak se v okamžicích, kdy nikdo necáká, vyhřívá v mělčině u břehu na slunci. Další zábavou, poněkud klidnější je varianta rozvalit se na plážové dece a vyhřívat svá těla, opalovat se a například poslouchat hudbu, nebo si číst zajímavou knihu.
Možností nám léto poskytuje mnoho a je jen na nás, kterou si zvolíme.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Zábava / od

Autor příspěvku: