Kam vyrazit v pátek večer

Kino
Skvělá zábava na večer, buď můžete jít samostatně, nebo ve skupině. V kině dávají velké množství filmů, takže máte velký výběr.
 
Bar, Hospoda
Sem můžete jít buď samy a s někým se seznámit, případně si jen samy posedět a užívat si chvilky o samotě. Samozřejmě si sem můžete zaskočit na skleničku i s partou, nebo jen kamarádkou/kamarádem. Vytáhnout sem zkuste třeba kolegyni/kolegu z práce.
 konfety na oslavě
Diskotéka
Na diskotéku se dostanete nejčastěji v doprovodu kamarádů/kamarádek. Zdržují se zde totiž nejčastěji skupiny, nebo dvojice, které sem jdou tancovat nebo popít. Pokud jste taneční typ a máte rádi diskotékové typy muziky, tak je toto místo právě pro Vás to pravé.
 
Restaurace
Návštěva tohoto místa je vhodná pro klidný večer v páru, o samotě, nebo s přáteli. Můžete tu vyzkoušet jídla, které jste doposud nejedli. Dát si skleničku vína, či alkoholu na uvolnění, probrat zážitky z různých dnů apod.
 
Procházka po krajině, městě
Nadýchat se čerstvého vzduchu, večer před spaním se protáhnout. Občas tyto procházky mohou být romantické, jelikož je všude tma a pouze zde svítí lampy. Pokud půjdete v páru, máte možnost probrat Váš den, přemýšlet nad plány do budoucna, či vymýšlet plán na víkend.
 nalévání vína
Divadlo
Krásně se oblečte, upravte si své vlasy, ženy se mohou večerně nalíčit a běžte se podívat za kulturou.
 
V pohodlí domova
Mohlo by se zdát, že zůstat večer doma dnes není IN. To je ale pouze domněnka sociálních sítí, jelikož zde se ukazuje pouze to nejlepší. Zůstaňte tedy doma, udělejte si popcorn, nebo své oblíbené jídlo a pusťte si svůj nejoblíbenější film, či seriál.
 
Víno/pivo u kamarádky/kamaráda doma
Navštivte Vaší kamarádku/kamaráda u něho/u ní doma a doneste pivo/víno. Proberte sport, kosmetiku, či Vaše společné oblíbené téma. Můžete si pustit společný oblíbený film, nebo seriál.
 
Sraz více přátel u někoho doma
Domluvte si datum, napište svým nejlepším kamarádům a kamarádkám a sejděte se u někoho z nich doma. Pusťte si hudbu, film, či seriál, nebo si pouze popovídejte a dejte si oblíbené pití. Udělejte si tzv. „privát“.

Autor příspěvku: