Uživatelům poppers

Když už tu máme ten vědeckotechnický pokrok, bylo by hloupé nevyužívat výdobytků, jichž jsme díky němu dosáhli. A to bez ohledu na to, jaký obor právě vzbuzuje náš zájem a čeho konkrétně bychom tím chtěli dosáhnout.

Když se pak například podíváme na šíři nabídky nejrůznějších originálních poppers, člověk lehce nabude dojmu, že jsme my Češi národem, který si oblíbil takový materiál, jakým je kůže. Protože jde v případě poppers právě o čističe kůže, nabízené v ideálním případě renomovanými a prověřenými dodavateli. A současně nám zřejmě na takové kůži a jejím správném čištění skutečně záleží, když jsme nabádáni, abychom nakupovali jenom u odborníků, kteří nám tu nabízejí výhradně kvalitu a nepodstrčí nám nějakou podřadnou imitaci, od níž se nedočkáme žádoucího efektu.

hnědá kůže

A když sháníme kvalitní poppers Levný poppers je nám prý k dispozici i od takových spolehlivých dodavatelů.

Když si pak takový poppers pořídíme, v ideálním případě prý v sexshopu, a to nějakém pražském, máme ho zásadně uchovávat v ledničce a až před použitím ho nechat dosáhnout pokojové teploty, aby nebyl obsah případně znehodnocen vodou v okolním ovzduší.

Poppers si tedy můžete koupit, a to navíc kvalitně zabalený. A je až dojemné, s jakou péčí se tu o nás prodejci starají, abychom dostali jen ten nejkvalitnější produkt, i když jde vlastně jen o docela obyčejný kvalitní čistič kůže.

kožené zboží

Od kterého se ale očekává kromě jeho čisticí funkce i ‚něco navíc‘. Něco, co se tu konkrétně neuvádí. A je to rozhodně lepší, že se to neuvádí.

Protože ve skutečnosti nejsme národem, který by používal v masovém měřítku poppers k čištění kůží. Používáme ho spíše jinak. A takovým kreativním lidem by se asi mělo sdělit to, že mezi narkomany jsou čichači tou nejpodřadnější kategorií. Bez ohledu na to, s jakou motivací, jaké a jak kvalitní rozpouštědlo na svůj mozek používají.

5/5 - (3 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Autor příspěvku: