Vánoční dárky pro děti do tří let

Vánoce jsou tady! Tedy skoro. Je na čase pustit se do nakupování vánočních dárků, abychom to měli bez stresu. A co koupit našim nejmenším?

tříkolka

Děti do jednoho roku

Malé děti do jednoho roku jsou ti nejvděčnější obdarovaní. Udělá jim většinou radost už obyčejný papír, který můžou trhat, nemluvě o barevných hračkách, které se pod papírem skrývají. Velkou radost dítěti uděláte různými chrastítky, hrací dekou, houpačkou na zahradu, nebo třeba pěknou stavebnicí vhodnou pro malé ručičky. Skvělá jsou třeba i první autíčka, s vhodným úchopem, aby se dítěti dobře držely. V této době také dítě začíná chodit a ocení hračky, jako je třeba hrací stoleček, u kterého může stát a který bude hrát třeba melodie.

dítě u stromečku

Děti do dvou let

Děti mezi prvním a druhým rokem jsou čím dál pohyblivější, hodit se jim bude třeba skluzavka, válec na prolézání, nebo balanční sada. Čas je také na první odrážedla, nekupujte však příliš široká, není to vhodné na kyčle. Vhodné jsou i masážní koberečky na chodidla, po kterých může krásně běhat. V této době můžete také pořídit první vláčky, které jsou u dětí velice oblíbené. Koleje a příslušenství MyFirst se bude maličkým dětem líbit, protože jsou dostatečně veliké, takže se s nimi skvěle manipuluje a děti si s nimi poradí už i sami. V této době také přichází první stavebnice typu lego, které jsou dostatečně velké pro rok a půl staré dítě.

dítě s vláčky

Děti do tří let

Děti mezi druhým a třetím rokem již mají dobrou motoriku a tím pádem začínají využívat odrážedla, kola, tříkolky, koloběžky a podobná vozítka. Dítě na nich trénuje rovnováhu a učí se chovat se na silnici pod dohledem rodiče. Dalším skvělým dárkem v této době je také houpací prkno, které dítko určitě ocení, může se na něm totiž houpat, odpočívat, podlézat ho, jezdit po něm s autem… Tato prkna mají široká využití a jsou oblíbená i u rodičů, které bez problémů také unesou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Autor příspěvku: