Ubytování jedině v Lednici

Každý z nás by si měl alespoň jednou do roka dopřát dovolenou, na které zapomene na všechny starosti a to jak v práci, tak doma. Pokud nevíte, kam za takovou dovolenou vyrazit, zkuste vyzkoušet krásy Jihomoravského kraje. Zaručeně se Vám zde bude líbit příroda i ubytování v Lednici a okolí lednice.galant.cz.

Lednice (3)

Do Lednice se každý rok vydává nespočet návštěvníků a turistů, aby zde zhlédli její Zámek a také zámeckou zahradou, která je skvostem Moravy. Není nad hezčí pohled, než na rozkvetlé kvítí a celkovou přírodu v rozkvětu.

Lednický hotel nabízí dovolenou jak pro rodinu s dětmi, tak pro zamilované páry. Můžete se těšit na pokoje standard, rodinné pokoje, či pokoje deluxe. Dále na Vás čeká wellness centrum, kde se vyřádí jak děti, tak dospělí. Na výběr budete mít vířivky, saunový svět, masáže, zábaly a mnoho dalšího k využití. Parkování budete mít přímo u hotelu a součástí ceny je samozřejmě po celém hotelu Wi-fi připojení zdarma. Ten kdo má doma mazlíčka, bude zaručeně nadšený, že ho může vzít sebou za mírný poplatek. Dále se můžete těšit na příjemný a ochotný personál, který Vám rád doporučí, kam se v okolí vydat za památkami, či hezkou přírodou.

Lednice

Mimo jiné si zde zaručeně pochutnáte na místní kuchyni, kde se můžete těšit na speciality šéf kuchařů, které se neustále mění, ale také určitě uvítáte místní tradiční kuchyni. Po té určitě stojí za zhlédnutí místní pivovar a vinný sklípek, ve kterém můžete ochutnat zdejší vyhlášené víno nebo místní pivo. Dámy určitě ocení sladké víno zdejších vinic, které si zaručeně odvezou domů k večernímu popíjení.

Proto pokud nevíte, kam letos vyrazit, nebo kde si odpočinout od práce a rodiny, zkuste zavítat do tohoto přenádherného kraje. Nejen, že budete v srdci Jihomoravského kraje, ale vy v něm budete přímo ubytovaní. Protože vaše pokoje budou jen 100 metrů od samotného zámku.

Autor příspěvku: