Taneční kurzy a soutěže (aneb nikdy není brzy, nikdy není pozdě)

Lidé tančí od začátku věků – nejprve u ohně v rituálním duchu, později na plesech a bálech, večírcích, dnes hlavně pro pobavení. Tradice „pohybu do hudby“, kterým tanec je, sahá daleko do historie. Je jednou z prvních sportovních aktivit, a to i přesto, že se jednotlivé styly a formy tance vyvíjely postupně. Zatímco v dřívějších dobách byl na tanec (hlavně u dvora) kladen důraz, dnes se vše zdánlivě smrsklo do tanečních kurzů pro mládež. Přesto není problém sehnat a navštěvovat kurzy i jindy než jen mezi 15 a 17 rokem.
tancující děti
Co k společenskému tanci?
Společenský tanec není náročný sport na vybavení – stačí Vám boty a muzika. Pokud se chcete tanci učit od profesionálů, nějakou korunu Vás to stát bude, ale i kurzy se dají navštěvovat za rozumnou cenu. Máte pocit, že Vám chybí motivace? A není radost z pohybu tou největší motivací? Pokud ale stále máte pochybnosti, je tu další věc, cíl, který můžete následovat: taneční soutěže –
taneční pár
Je jediná věc, na které záleží a na kterou je třeba se zeptat: jdete do toho? Nezáleží totiž na věku či pokročilosti – taneční kurzy existují pro všechny věkové kategorie od začátečníků až po pokročilé. V takových lekcích se naučíte kroky nebo se zdokonalíte v tanci. A co dál? Stejně jako kurzy existují také soutěže pro různě pokročilé. Zúčastnit se jich mohou lidé v kategoriích od dětí přes mládež až po seniory. Můžete tančit s partnerem a vyzkoušet si pocit, jaký prožívají soutěžící ve Stardance či profesionálové. Najdete také spoustu soutěží tanečních kolektivů začátečníků.
senior duo
Ať už se rozhodnete pro cokoliv, jistě si užijete spousty legrace!
Nebylo by právě tohle Vaším splněným snem? Návštěvníci i účastníci takových soutěží si pochvalují organizaci nepostrádající profesionalitu a navíc skvělou zábavu, jež takovéto akce chtě nechtě doprovází. – Takže je tu další možnost. Pokud si hned netroufáte vtrhnout na taneční parket, zjistěte si termíny a místa konání takovýchto amatérských soutěží a jděte se nejdříve podívat. Můžete s sebou vzít přátele či rodinu a uvidíte – možná nakonec nebudete sami, kdo bude zvažovat nástup do tanečních kurzů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
/ od

Autor příspěvku: