Spánek Vás musí posilovat

Není to pravidlem, ale občas se stává, že designéři vytvoří úžasné dílko, např. v podobě sedací soupravy, která je na první pohled prostě jedinečná! Jakmile se ale do ní uvelebíte, zjistíte, že o žádné uvelebení vůbec nejde. Sedák je tak hluboký, že máte nohy natažené dopředu a nemůžete je ani pokrčit. Musíte si dát za záda spoustu polštářů, abyste se posunuli dopředu. Takže: jen tak si sednout prostě nejde.
spící bruneta.jpg
Jiné je to u postelí.

Ojediněle vypadající postel může být na první pohled sebevíc pohodlná, ale problém je jinde. Jakmile zvolíte špatnou matraci, nikdy se pořádně nevyspíte. Při výběru postelí musíte sledovat hlavně to,

·         jestli se Vám vzhledem hodí do ložnice,

·         jestli má přijatelné rozměry, aby se Vám tam vůbec vešla,

·         a nakonec musí být natolik prostorná, abyste se vešli do ní Vy. 
Jakpak to máte Vy?

Vstáváte ráno unavení? Vaše tělo je celé rozlámané a neposlouchá Vás při prvních krůčcích do koupelny? Jestli to není tím, že chodíte spát pozdě! Dospělý člověk potřebuje přinejmenším 6 hodin spánku!

Pokud dodržujete přiměřenou dobu ke spánku, potom může být problém nekvalitního spánku ještě ve Vašem duševním rozpoložení. Stres kvalitnímu spánku nepřidá. Starosti z práce si nechte v práci a doma se věnujte rodině. Jinak budete stále vstávat ještě před zazvoněním budíku!

Pokud ovšem ani to není důvodem k Vaši potížím, potom je to postel, nebo matrace. Jedno z toho není v pořádku.

·         Buď Vaše postel při každém otočení ve spánku zavrže a Vás to budí,

·         nebo máte tvrdou, nebo naopak příliš měkkou matraci.

Ale na to si musíte přijít sami. Nejlepším řešením by bylo pořízení nové, kvalitní dřevěné postele. A následně vhodné matrace, která Vaše potíže zlikviduje.
deka a kniha na posteli.jpg
Může to být jen lepší.

Změna postele s matrací Vás může jen mile překvapit. Když vejdete do ložnice a uvidíte postel, která Vás svým designem vítá, určitě se těšíte na kvalitní spánek. Jakmile ulehnete na matraci, která se srovná přesně podle Vašeho těla, věřte, že za několik minut budete spát, jak nemluvně. A ráno Vás vzbudí budík! A to už jste dlouho nezažili, viďte?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Autor příspěvku: