Realizace betonového plotu

Betonové ploty jsou stále více oblíbenou variantou při výběru oplocení. Dnešní nabídka betonových plotů je obsáhlá a ve svém okolí najdete nejednoho výrobce, který se zabývá jejich montáží. Betonové ploty se hodí jak pro oplocení rodinného domu tak i vaší zahrady. Ploty imitují přírodní kámen v několika barevných provedeních, takže vypadají velice luxusně. Zajisté si i vy najdete svého favorita. Vybírat si můžete z různých dekorů, který můžete mít z obou stran, nebo pouze na jedné straně a druhá strana zůstane hladká bez dekoru. Plot nemusíte volit jen celý z betonu. Dalšími vhodnými výplněmi je například dřevo, plast nebo kov.

betonová textura

Takřka největší výhodou tohoto oplocení je jeho dlouhá životnost. Betonový plot vám vydrží i 40 let. Navíc je bezúdržbový. Vlivem vnějších podmínek však dochází ke změnám barevnosti plotu. Pokud tmavnutí chcete předcházet, betonový plot ošetřete speciálními nátěry na beton. Nátěr vytvoří na povrchu ochranný film, který vydrží i při čištění plotu vysokotlakým čističem. Dalšími výhodami je maximální zachování vašeho soukromí a bezpečnosti. Betonový plot také vytvoří ochranu proti silnému větru a hluku z ulice. I pro vašeho domácího mazlíčka bude obtížné plot překonat, protože se standardně staví vysoký 2 metry. Výšku plotu si však můžete upravit podle svého přání. Ploty mohou být vysoké od 50 cm do 300 cm.

plot okolo domu

Montáž betonových plotů se zahajuje po připravení plánu a přípravy staveniště. Po důsledném zaměření plotu a dle toho, jaký typ desek a dekorů si vyberete, se vám připraví cenová nabídka. Pokud budete se vším souhlasit, nejprve je potřeba připravit staveniště. To zahrnuje likvidaci starého plotu a odvoz sutě. Následně se plot zaměří a mohou se začít hloubit jámy pro ukotvení betonových sloupků. Na betonové sloupky se pak vkládají plotové desky. Ty přesně zapadají do sloupků, takže je montáž betonového plotu snadná a rychlá.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Autor příspěvku: