Jedinečný dárek pro jedinečného muže

Obdarovat někoho, kdo si vše může koupit sám, to někdy bývá oříšek. Najít takový dárek, který ještě nemá, a který by jej ani nenapadlo si pořídit, avšak stejně jej potěší, a využije, to dá mozku zabrat. Co tedy potřebuje každý muž, ale zároveň je to jedinečné a originální? Pánské dřevěné hodinky.

Dřevěné hodinky?

Ano, čtete dobře. Hodinky ze dřeva. A vypadají úchvatně. Tyto hodinky jsou ručně vyráběny v české dílně Robswood, a každý kousek je jedinečný, přesně dle přání a požadavků zákazníka. Vyberete si vše, od designu dřevěného ciferníků, přes strojek, až po pásek. To vašemu dárku dodává jedinečnost, protože přesně ty samé hodinky už nikdo jiný nemá.

dřevěné hodinky

Jaké jsou možnosti?

První si zvolíte vzhled a design ciferníku. Ten pak bude přesně dle vašich požadavků vyřezán ručně, bez používání počítačově řízených nástrojů. Pomocí gravírování je pak na hodinky doplněno věnování, datum, či cokoliv vás napadne. Rovněž máte na výběr z několika velikostí. Dále si zvolíte strojek, a to buď klasický QUARTZ, nebo automatický strojek. Můžete volit i ochranné sklo, kde vybíráte mezi minerálním, a safírovým sklíčkem. Řemínek si pak zvolíte buď kožený, nebo rovněž dřevěný.

Druhy dřeva

Vybíráte i z druhů dřeva, a to tak, aby se materiál líbil právě vám. Z domácích dřevin jsou to obvykle Habr, Třešeň, Akát, ale i mnoho dalších. Ze zahraničních pak volíte mezi Ořešákem, Olivovým dřevem, nebo Teakem, a z exotických dřevin je pak na výběr Eben africký, Zebrano, a mnoho dalších.

zabalené dárky

Na kolik takové hodinky vychází?

Základní cenu vidíte už při výběru typu hodinek, a ta se pohybuje mezi 3 až 10 tisíci korun. Nezvyšuje se složitostí designu, ale volbou dalších nadstandardních doplňků, a koncovou cenu zjistíte buď v košíku, či přímo od výrobce. Na hodinky máte záruku 2 roky, a dostanete k nim i speciální vosk na údržbu.

Kdy a jak hodinky dostanu?

Hodinky vám přijdou zabalené v dárkové krabičce se všemi informacemi, a s ochranným voskem. Délka výroby pak závisí na počtu zakázek, jelikož se jedná o ruční výrobu.

Autor příspěvku: