Jaký konferenční stolek vybrat

Jestliže pořizujete konferenční stolek samostatně, a nikoliv zároveň s ostatním nábytkem, musíte si dát pozor, aby se stolek do vašeho obývacího pokoje nebo haly hodil. Když nezvolíte stejnou barvu dřeva, musíte alespoň dodržet styl či sloh, aby váš interiér byl vyhovující nejen z hlediska funkce, ale také z pohledu estetického.

Při výběru stolku máte samozřejmě dvě možnosti – buď objíždět jednotlivé obchody v různých městech, anebo se spolehnout na internet a vybrat konferenční stolek v některém z e-shopů.

living-room-690174_1280

Na našich stránkách nabízíme zejména indický koloniální nábytek z masivu. Součástí nabídky jsou pochopitelně i rustikální konferenční stolky. Většina z nich je vyráběna ručně v Indii. Tyto produkty se vyznačují přídechem elegance a luxusu, ale i určitou nostalgií. Design je založen na požadavcích současné světové klientely a splňuje ta nejvyšší kritéria, týkající se materiálu i zpracování. U těchto konferenčních stolků se do harmonické symbiózy snoubí požadované parametry a cena, dostupná pro každého.

Nejčastěji jsou stolky vyráběny z těchto materiálů: palisander, akácie a teak. Tohle dřevo patří k nejtvrdším a nejtrvanlivějším materiálům, takže vámi vybraný stolek vám bude sloužit po mnoho let. Každý druh dřeva může mít provedení v různých barevných odstínech – Light Honey, Light Walnut, Mango, Two Tone, Only Stain, anebo v původním odstínu Natural; a to v matném provedení, anebo ve vysokém lakovaném lesku.

furniture-5811200_1280

Stolky jsou na webu nabízeny v určitých rozměrech, avšak na základě vašich individuálních požadavků, je možno dodat stůl i v jiné velikosti.

Pokud by vám nestačil pohled na naši nabídku v počítači, můžete si náš sortiment prohlédnout i osobně, neboť velkou část produktů máme skladem. Stačí nás písemně kontaktovat, my se vám ozveme a na všem ostatním se domluvíme.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Autor příspěvku: