Jak zpříjemnit nějaké výročí 

Nemusí to být jen a jen výročí. Je třeba svátek výročí? A když už jsme u toho, zda výročí či svátek, ono je to jedno. Udělat někomu radost můžete přece jen tak. Vždyť těch hezkých okamžiků není v životě zase tak hodně.

Nuže, zcela jistě budete chtít poslat nějaké blahopřání. Ale ne po internetu. To je děsivě neosobní a myslím, že ani nijak nenadchne. Nota bene když to ještě odešle vámi nachystaný automat v den, kdy jste mu určili. Byť je text napsaný vámi, je to příšerné.

Zkuste také jednou poslat přání klasické, napsané vlastní rukou.

psaní

A nekupujte klasické, které je v trafice. Byť jsou většinou zpracovány velmi hezky, jejich doba pomaličku odchází a nastupuje nová vlna. Jaká ptáte se? Uvidíte.

Dnešní trendem jsou takzvaná 3 D přání. Ta asi ještě v trafice bohužel nekoupíte. A proto si je musíte objednat. Kde? To se dozvíte ke konci článku, a to pomocí „linku“, česky „odkazu“. Ten ti nezkušení poznají tak, že je modrý a podtržený. Nuže, zatím dále k výše zmíněnému přání.

To je velmi podobné tomu normálnímu, nechci napsat obyčejnému, akorát se při otevření během sekundy postaví reálný 3 D obraz. Třeba dýně, a to dýně strašidelná, kterou si dlabeme na Halloween. Toto přáníčko slouží právě jako pozdrav známému či kamarádovi přesně k tomuto svátku. Věřte, že budou zírat. Protože se tato novinka ještě moc nerozšířila „mezi lidem obecným“, budou hodně překvapení. Samozřejmě motiv si volte podle toho, co je vhodnější. Je jich na výběr dostatek.

dýně

V případě že nejste momentálně finančně na příliš vysoké úrovni, lze něco podobného zhotovit i doma, jak se říká na koleně. Návodů, jak vyrobit 3d přání k narozeninám či jiné příležitosti je na celém internetu dostatek, a to v jakémkoli jazyce. I v českém jich naleznete dost a dost.

A na závěr jedna rada. Věřte, že doma nevyrobíte nic takového, jako to dělá firma, která toto prodává. To ani náhodou. Takže je skutečně o sto procent lepší si to objednat u nich.

4.2/5 - (5 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Autor příspěvku: