Jak zpříjemnit nějaké výročí

Nemusí to být jen a jen výročí. Je třeba svátek výročí? A když už jsme u toho, zda výročí či svátek, ono je to jedno. Udělat někomu radost můžete přece jen tak. Vždyť těch hezkých okamžiků není v životě zase tak hodně.

Nuže, zcela jistě budete chtít poslat nějaké blahopřání. Ale ne po internetu. To je děsivě neosobní a myslím, že ani nijak nenadchne. Nota bene když to ještě odešle vámi nachystaný automat v den, kdy jste mu určili. Byť je text napsaný vámi, je to příšerné.

Zkuste také jednou poslat přání klasické, napsané vlastní rukou.

psaní

A nekupujte klasické, které je v trafice. Byť jsou většinou zpracovány velmi hezky, jejich doba pomaličku odchází a nastupuje nová vlna. Jaká ptáte se? Uvidíte.

Dnešní trendem jsou takzvaná 3 D přání. Ta asi ještě v trafice bohužel nekoupíte. A proto si je musíte objednat. Kde? To se dozvíte ke konci článku, a to pomocí „linku“, česky „odkazu“. Ten ti nezkušení poznají tak, že je modrý a podtržený. Nuže, zatím dále k výše zmíněnému přání.

To je velmi podobné tomu normálnímu, nechci napsat obyčejnému, akorát se při otevření během sekundy postaví reálný 3 D obraz. Třeba dýně, a to dýně strašidelná, kterou si dlabeme na Halloween. Toto přáníčko slouží právě jako pozdrav známému či kamarádovi přesně k tomuto svátku. Věřte, že budou zírat. Protože se tato novinka ještě moc nerozšířila „mezi lidem obecným“, budou hodně překvapení. Samozřejmě motiv http://www.ceskatelevize.cz/porady/10732470709-motiv/ si volte podle toho, co je vhodnější. Je jich na výběr dostatek.

dýně

V případě že nejste momentálně finančně na příliš vysoké úrovni, lze něco podobného zhotovit i doma, jak se říká na koleně. Návodů, jak vyrobit 3d přání k narozeninám či jiné příležitosti je na celém internetu dostatek, a to v jakémkoli jazyce. I v českém jich naleznete dost a dost.

A na závěr jedna rada. Věřte, že doma nevyrobíte nic takového, jako to dělá firma, která toto prodává. To ani náhodou. Takže je skutečně o sto procent lepší si to objednat u nich.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Autor příspěvku: