Jak rozveselit vaše děti

Proč se dnešní děti méně hýbou, cvičí, běhají?

Není žádným tajemstvím, že dnešní mládež se přestává zdravě hýbat. Jestliže vídáme děti venku, zpravidla mívají v rukách mobil, oči přilepené k displeji a sms-kují, hrají hry, a kdoví co ještě.

Bývají to smutné pohledy na neaktivní děti, které zapomínají, co je pohyb, jak se hraje vybíjená, různé pohybové hry a neumějí se v kolektivu samy zabavit, jako to uměli jejich rodiče. Kde je chyba?

mobil kluk

Jsou děti méně pohybově nadané než dříve?

Nikoliv, do vínku dostaly všechny stejně, ale otázkou je, zda tyto pohybové aktivity v nich rodiče i nadále rozvíjejí. I když, dnes nebudeme polemizovat, kde se stala chyba, všichni tak trochu tušíme, o čem dnešní uspěchaný svět je. Rodiče mají na děti málo času, ale pořídí svým ratolestem poslední typ počítače, tabletu, mobilu, a to proto, aby přehlušili své výčitky, že se dětem nevěnují. A děti zůstávají doma u obrazovek, ztrácejí pohybové návyky, a – bohužel – přibývají na váze a tloustnou. Možná byste se podivili, kdybyste byli přítomni na hodinách tělocviku, když mají děti kopnout do míče tak, aby ho trefily, natož aby ho odkoply. Koordinace pohybu dostává na frak!

Jak rozveselit vaše děti

Ale abyste tomuto všemu zamezili, je na to jednoduchá pomoc a vězte, že i vaše dítka budou ráda, a nebudete je naopak moci dostat domů! To když jim pořídíte na zahradu skákací trampolínu!! To je pro děti radost a trampolína 305 – o průměru tři sta pět centimetrů je pro děti i jejich kamarády tak akorát na to, aby se u vás sešly a vyzkoušely, co všechno toto skákadlo umí a dovede!

skákací trampolína

Jen ji nezapomínejte vybavit i kotvícími sadami, kdy je nutné ji upevnit, abyste ji v případě silného vichru druhý den nenašli u souseda na zahradě… Stejně tak k příslušenství patří žebříček a ochranná síť, která zamezí tomu, aby děti v nestřeženém okamžiku vypadly z trampolíny. Ochrannou sítí zajistíte bezpečnost vašich dítek, na té nikdy nešetřete!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Autor příspěvku: