Hra plná hádanek a napětí pro všechny

Každý, kdo nechce posedávat na gauči, ale chce zažít pořádnou zábavu, by měl určitě zažít světoznámou únikovou hru. Escape game Pardubice, je hra určená pro 2-5 hráčů, která nabídne spoustu hádanek, rébusů, ale také akce. Úkolem této hry je únik z místnosti, nebo daného prostoru pomocí rozluštění nápověd a to v daném časovém limitu.

Vezměte partu přátel, či rodinu a vyrašte vstříc dobrodružství, které jen tak někde nepotkáte. Pomocí společných sil se zde budete snažit vyřešit úkoly, ale také hádanky, či rébusy, které Vás budou posouvat čím dál blíž k danému cíli. Během cesty k cíli si projdete nespočet zajímavých věcí a dozvíte se spoustu informací, které jste do teď nevěděli.

hra (2)

Ke splnění zdárného konce budete potřebovat pytel odvahy, logické myšlení, pořádné nasazení, ale také rychlé uvažování. Hru si mohou užít jak děti, tak i dospělí a to bez omezení horní hranice věku. Pokud jste tedy velká rodina, není problém vyrazit s dětmi i babičkou a zažít zábavné odpoledne plné zapeklitých hádanek.

Firma nabízí také možnost pořádat firemní akce, či teambuildingy, které jsou zde nesmírně oblíbené. Díky společnému řešení hádanek, se zde zaměstnanci sblíží a naučí se společně spolupracovat na problémech. Hra utužuje vztahy jak mimo pracoviště tak i na něm. Není lepší věc, než se pobavit s přáteli mimo práci a zažít legraci a konečně se sblížit. Nejen, že se lidé z práce poznají, ale také konečně uvidí, jak se chovají lidé i mimo práci a zda nestojí za to se sejít na kávu i mimo pracovní prostředí.

hra 3

Samozřejmostí je zde také možnost pořádání narozenin, či rozlučky se svobodou. Mimo jiné se zde dělají i školní výlety, kde se děti vyřádí, užijí si spoustu zábavy a rozvijí své schopnosti. Je zde možnost také zakoupení dárkového poukazu, který potěší jak děti, tak dospělé.

Pokud teda nevíte, co s volným časem, zkuste vyzkoušet tuto zábavnou hru, která se může chlubit stále větší oblibou. Určitě neprohloubíte a nebudete litovat.

Autor příspěvku: