Erotické masáže už dávno nejsou tabu. Jak si je užít naplno?

V minulosti tomu tak nebylo, ale dnes již po celé republice najdete místa, kam si zajít pro netradiční uvolnění. Salon erotické masáže v Praze nabízí mnoho služeb, včetně klasických masáží. Využít ale také můžete tzv. body-to-body, lávové kameny, vířivku nebo lehké BDSM. Záleží pouze na vašich preferencích. Podívejme se, na co byste se měli připravit již před návštěvou.

Masáž žena svíčky

V čem je jiná?

Tento druh relaxu se netýká pouze zad a nohou jako to bývá obvykle. Pracovnice se postarají o každý kousek vašeho těla tak, jak si budete přát. Uvolnění může, ale také nemusí skončit orgasmem. Obojí je naprosto v pořádku, protože právě tak se dokonale zbavíte stresu a napětí z běžných dnů. Nezapomínejte ale na to, že se stále nacházíte v profesionálním a slušném salonu.

Jak vše probíhá?

Průběh se u každého salonu liší. Ve většině případů si s vámi ovšem vybraná slečna (případně pán) sednou a proberete, na jaké partie byste se chtěli soustředit, co očekáváte a proč jste tam přišli. Zároveň se se svou masérkou seznámíte a jistě z vás díky tomu také opadne většina nervozity. Po rozhovoru se přesunete, svléknete a vybraná odbornice vás namaže olejem (záleží na typu procedury). A potom už si jen užijete, na čem jste se dohodli. Erotické uvolnění je skvělé na:

  • získání nové energie,

  • regeneraci těla i duše,

  • posílení sebevědomí,

  • posílení nebo oživení vztahu s partnerem (párové procedury).

Žena rudé prádlo

Základem je, abyste se cítili dobře. Tlumené osvětlení, příjemná hudba a jemná vůně navodí ideální atmosféru a pomohou vám, abyste odhodili veškerý stud a pořádně si to užili. Nechte zavřené oči a vnímejte pouze doteky. Anebo je naopak nechte otevřené a dívejte se, jak se překrásné ženy starají o vaše napjaté tělo.

Skvělé i pro páry

Nemyslete, že jde jen o individuální záležitost. Zajděte tam s partnerem a užijte si ve vztahu něco nového a netradičního. Naučte se některé z pohybů a můžete si poté užívat jedinečné péče i doma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Autor příspěvku: