Co s vámi udělá dámský striptýz


Změní váš pohled na svět – je-li striptérka okouzlující, muži na ní mohou doslova oči nechat. Klidně se může stát, že se platonicky zamilují, anebo si alespoň představí, že někoho takového by chtěli mít u sebe ve své blízkosti. A nejen v kuchyni při snídani nebo venku na výletě, samozřejmě i v posteli. Nahé ženské tělo dokáže divy a s muži zacvičí mnohem lépe, než jakýkoli jiný psychologický stimul.

krásná dívka

Motivuje vás k tělesnému cvičení a změně životosprávy – někteří muži potřebují podnět, který by je motivoval k vytvoření lepší postavy. Pokud zrovna nemají přítelkyni a žijí si takříkajíc sami pro sebe, ze zaměstnání se vrací rovnou domů a zajímá je spíše chladnička, než pohlazení a sex, stává se, že se přebytečné kalorie z přeplněné chladničky usadí v podobě tuku na břiše, a pak se zájem o sex nemusí dostavit vůbec. Pokud vám m někdo z vašich přátel objedná dámský striptýz a nemáte zrovna ideální postavu, může vás tento krásný zážitek motivovat něco na sobě vylepšit. Stále platí, že i když je muž láskyplný, kamarádský, přívětivý, laskavý a empatický, žena ocení i jeho tělesné přednosti.

nahá dívka na pohovce

Podpoří erekci – na erekci má negativní vliv spousta jevů, především stres ve všech možných i nemožných podobách. A mimo jiné i přílišné sledování televize, zejména negativních filmů a zpráv. Zanechejte raději televizních hororů a uvolněte se v sauně, běžte se projet do lesa na kole, zaplavte si v bazénu a objednejte si striptýz. Budete pak možná i lépe spát a hlavně snít a se svým sněním i lépe masturbovat. Může se vám to hodit i do vašeho budoucího milostného vztahu.

Připomene vám něco krásného z minulosti – striptérky se svlékají z kostýmů, ty mohou mít různorodou podobu, například připomínají letušky, zdravotní sestřičky, studentky, lékařky, podnikové sekretářky, učitelky, hudební virtuosky a další typicky ženské profese. Při sledování dámského striptýzu pak můžete ve své mysli narazit na zajímavý podnět, který vám připomene nějaké krásné chvíle z mládí, třeba vaši učitelku chemie, kterou jste kdysi milovali a zapomněli na ní, a může se stát, že na ni pak vyhledáte kontakt a s kyticí růží ji navštívíte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Autor příspěvku: