Chcete si ho udržet? Vyvarujte se těmto bodům!


Pokud svého muže milujete, také nepotřebujete vždy vědět, kdy vypustí pár plynů ze svého těla. Ať už to dělá před vámi, nebo ne, rozhodně by se snažil více, pokud by věděl, že vám to vadí. Stejně jako nechce slyšet o jiných věcech, které zase děláte vy. Anebo byste je neměla dělat vůbec, pokud svého muže opravdu chcete a milujete.

 zasněná žena

Flirtování

Ať už se s vámi začne bavit kdokoliv, neměla byste se chovat jako svobodná žena. Milujete svého muže a povídání si není na škodu, pokud se z toho nezačne stávat opravdový flirt. V takovém případě buďte spíše odtažitá. Pokud naopak začnete dělat to samé, je hloupé se snažit si udržovat nějaký vztah.

 

Menstruace

Přestože ji muž bere jako přirozenou součást vás, pravděpodobně vám zajde nakoupit i potřebné produkty, nebude mu příjemné, pokud budete sdílet každou informaci s ním. Nepotřebuje vědět, jestli zrovna krvácíte více, nebo jak si aplikujete kalíšek. A jak si ho dezinfikujete. Pro muže menstruace existuje a je pro něj nanejvýš znamením, že nejste těhotná.

 

Bývalý přítel

Tento bod je důležitý jak pro muže, tak pro ženy. Vztahy jsou, budou, ale i byly. Pravděpodobně vás posunuly dál, poučili jste se z chyb a již jste připraveni na to, abyste žili s osobou, kterou milujete. Proto nepotřebuje ani muž a ani žena poslouchat, kam jste chodili, co jste dělali dříve. Máte svůj nynější vztah a s ním si můžete vytvářet nové a lepší vzpomínky.

 ruce novonželů před břichem

Stejně tak vám ubere na atraktivnosti chvíle, kdy o sebe přestanete pečovat. Muž počítá s tím, že před ním nebudete namalovaná každý den a každou hodinu, ale základní hygiena a nějaké udržování si zdraví jej přesvědčí, že jste stále ta svěží dívka, kterou miluje a že o vás může stále usilovat. Také přestane projevovat zájem v případě, že ztratíte jistou dívčí jemnost a čistotu. Pokud začnete dokola vypouštět různé nepříjemné zvuky, nechávat všude nepořádek, nebudete pro něj dále atraktivní.Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
/ od

Autor příspěvku: